Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Kalbos kultūros konkursas

2017 04 27


 
Balandžio 26 d. Statybos skyriuje vyko Šiaulių PRC 11 – 12 klasių mokinių Kalbos kultūros konkursas. Jo tikslas – puoselėti gimtąją kalbą, pasitikrinti, ar dar mokame gražiai ir deramai vartoti lietuvišką žodį, ar jaučiame jo skambesį ir gyvastį.
Konkurse varžėsi 10 mokinių. Nugalėtoja tapo Technologijų skyriaus mokinė Danguolė Daukšaitė (mokytoja F. Klevinskienė), antrąją vietą užėmė Buitinių paslaugų skyriaus mokinė Aistė Grybauskaitė (mokytoja A. Švedienė), o trečiosios vietos laimėtoja – Prekybos ir verslo skyriaus mokinė Gintarė Raudonaitytė (mokytoja V. Vileikienė). Statybos skyriui atstovavo II kurso staliaus specialybės mokinys Antanas Jurevičius ir apdailininko (statybininko) specialybės mokinys Tadas Baltijus. Mūsų ugdytiniai pasirodė kiek kukliau.
Sveikiname nugalėtojus, dėkojame dalyviams bei pedagogams, paruošusiems mokinius, ir raginame visus: kalbėkime, kaip girdime, kaip suprantame, kaip jaučiame ir mąstome.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Varanauskaitė

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x