Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

MOKYKLINIS PROJEKTAS ,,ŽEMĖS MĖNUO‘’

2017 03 26


 Statybos skyriuje kovo 13 – 23 dienomis vyko mokyklinis projektas ,,Žemės mėnuo“, skirtas pasaulinei Žemės dienai.
Kovo 13 d. mokyklos II aukšto foje buvo paruoštas stendas ,,Žemė – mūsų namai”.
Kovo 14 d. gėlėmis pieštais plakatais buvo papuoštas biologijos kabinetas. Šio renginio tema buvo ,,Žemės grožis – gėlių žiedai’’.
Kovo 14 d. I aukšto foje buvo demonstruojamas II kurso SSM15 gr. mokinio Antano Jurevičiaus sukurtas filmas ,,Globokime Žemę“. Po pamokų vyko filmo aptarimas.
3 dienas buvo demonstruojamas režisieriaus Yann Arturs – Bertrand filmas,, Namai”. Vyko jo aptarimas.
Kovo 15 d. vyko viktorina ,,Ar viską žinau apie Žemę?“. Viktorinoje dalyvavo 4 komandos po 5 mokinius: Prekybos ir verslo skyriaus I kurso PK16/1 gr., PPB16 gr. ir Statybos skyriaus I kurso SST16 gr. bei II kurso SSM 15 gr . mokiniai. Viktorinai klausimai buvo paruošti skaidrėse, mokiniai aktyviai varžėsi. Nugalėjo Draugystė.
Kovo 16 d. skyriuje vyko akcija ,,Esu žalias“. Mokiniai ir mokytojai buvo pasipuošę žaliais rūbais arba žaliais akcentais. Šią dieną skelbėme elektros taupymo akciją.
Kovo 17 d. II aukšto foje buvo pakabintas plakatas, kuriame mokiniai rašė savo mintis apie žemę, taip pat sprendė II kurso SSM15 gr. mokinio Antano Jurevičiaus sudarytą kryžiažodį apie gamtą. Teisingai išsprendę buvo apdovanoti.
Kovo 20 dieną su Statybos skyriaus II kurso SAP15/2gr., SSM15 gr. bei Prekybos ir verslo skyriaus II kurso PV15/2 gr. mokiniais dalyvavome miesto šventėje pasaulinei Žemės dienai paminėti. Prieš tai rinkome polietileno maišelius ir prisidėjome prie akcijos ,,Mažas maišelis – didelė žala “, kartu su visais dalyviais klausėmės sveikinimų - Sondeckio menų gimnazijos mokinių grupės ,, Kalnų ereliai“ koncerto , šokome šokį ,,2017 šokis Žemei “.
Kovo 21 d. skyriaus bibliotekoje buvo paruošta dailės mokytojos Janinos Budrienės mokinių darbų paroda ,,Medžiai – žemės plaučiai“. Vyko parodos pristatymas ir aptarimas.
Kovo 23 d. vyko projekto rezultatų aptarimas.

Projektą organizavo mokytojos
Daiva Banytė ir Marija Kerienė.

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x