Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Dailyraščio konkursas „Koks žmogaus raštas – tokia vidinė kultūra“

2016 12 07


2016 m. gruodžio 6 d. 14 val. Statybos skyriuje įvyko Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių dailyraščio konkursas „Koks žmogaus raštas – tokia vidinė kultūra“, kurio tikslas - ugdyti taisyklingo, aiškaus, estetiško rašymo ir vidinės kultūros įgūdžius. Renginyje dalyvavo 11 mokinių iš Mechanikos, Technologijų, Prekybos ir verslo, Statybos skyrių.
Komisija, vertindama dailiojo rašto darbus, atsižvelgė į teksto išdėstymą; rašto aiškumą bei tolygumą; darbo estetiką; atidumą, kalbos taisyklingumą ir nusprendė, kad tiksliausiai visus kriterijus atitinka Technologijų skyriaus atstovės Ignės Eimontaitės parašytas tekstas. Ši mokinė ir tapo konkurso nugalėtoja. Antroji vieta atiteko Gediminui Juozaičiui iš Statybos skyriaus, o trečiosios vietos buvo skirtos dvi - Astai Balčiūnaitei (Prekybos ir verslo paslaugų skyrius) ir Danguolei Daukšaitei (Technologijų skyrius).
Sveikiname laureatus ir dėkojame visiems dalyviams bei jų mokytojoms už pastangas ir įdėtą triūsą.

Lietuvių k. mokytoja
J. Varanauskaitė

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x