Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Tradicinė kasmetinė popietė - viktorina „Around the World“

2016 11 25


 2016 m. lapkričio 24 d. Statybos skyriuje vyko tradicinė kasmetinė popietė - viktorina „Around the World“, skirta moksleivių anglų kalbos žinioms patobulinti bei skatinanti ugdytinius susipažinti su užsienio šalių kultūra ir tradicijomis. Viktorinoje dalyvavo moksleiviai iš Prekybos ir verslo, Buitinių paslaugų, Statybos, Mechanikos ir Technologijų skyrių. Renginio metu dalyviai atliko įvairias užduotis, virtualiai pakeliavo po skirtingas pasaulio šalis, geriau susipažino su Didžiosios Britanijos kultūra.
Nugalėtojais tapo Mechanikos skyriaus moksleiviai Evaldas Jasudas ir Simas Durinovas, II-ąją vietą užėmė Buitinių paslaugų skyriaus atstovai Paulius Bliudsukis ir Airidas Petkus, III-ioji vieta atiteko Technologijų skyriaus mokiniams Gajui Latvėnui ir Andrėjui Evstignejevui.

Renginį organizavo Statybos skyriaus anglų kalbos mokytojos: Ina Šidlauskienė, Natalija Abrosimova bei Prekybos ir verslo skyriaus mokytoja Rasa Jarošienė.

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x