Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Ruošiamės parodai „STUDIJOS 2017“

2016 10 18


2017 m. vasario 2-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyks XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2017“. Ši paroda lankytojus supažindina su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su paklausiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis bei savanoryste.
Šioje parodoje dalyvaus ir Šiaulių profesinio rengimo centras. 2017 metais centrui atstovaus Statybos skyrius. Ruoštis parodai mums geranoriškai sutiko padėti UAB „TIKKURILA“. Ypač dėkingi esame įmonės mokymų centro vadovui Rokui Vičkui. Bendradarbiavimo tikslas – supažindinti mūsų skyriaus būsimuosius apdailininkus su UAB „Tikkurila“ gaminamais produktais, skirtais įvairių paviršių dekoravimui, išmokti tuos produktus teisingai ir kūrybiškai panaudoti. Įgytos teorinės ir praktinės žinios bus pademonstruotos parodoje, siekiant supažindinti parodos dalyvius su apdailininko profesija.
Spalio 18 dieną Statybos skyriuje įvyko pirmasis seminaras, kurio metu 11 apdailininko specialybės mokinių praktiškai išbandė įvairias paviršių dekoravimo technikas, panaudodami „Tikkurila“ dekoratyvinius dažus.
Antrasis seminaras planuojamas Vilniuje, UAB „Tikkurila“ mokymų centre.

Vilma Raupytė, profesijos mokytoja

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x