Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Paroda „Baldai“. „Mediena. Baldinės medžiagos, įrengimai ir technologijos 2016“

2016 10 10


 Spalio 7 dieną staliaus specialybės mokiniai ir profesijos mokytojai L. Briedis, G. Jevarauskas, V. Šukutis lankėsi Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“ vykusioje medienos apdirbėjams, baldų pramonės atstovams, technologams, projektuotojams, dizaineriams, mokslo įstaigoms, architektams skirtoje parodoje „Baldai“ ir atskiroje salėje kartu vykusioje parodoje „Mediena. Baldinės medžiagos, įrengimai ir technologijos 2016“. Joje dalyvavo medienos apdirbimo pramonės įmonės, įrengimų gamintojai ir tiekėjai, baldų gamybos medžiagų gamintojai ir tiekėjai, furnitūros gamintojai ir prekybininkai, mokslo įstaigos.
Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę pamatyti baldų gamybos procesą nuo projekto iki pakuotės, techninius procesus, idėjų generavimą, baldinių medžiagų ir audinių įvairovę, įrankių ir mechanizmų panaudojimą; stebėti grandininio pjūklo grandinės keitimą, kombinuotą ir tikslų pjaustymą, šakų genėjimą, skulptūrų pjaustymą grandininiu pjūklu.


Profesijos mokytojas L. Briedis

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x