Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt



2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Su kuo inžinerija asocijuojasi Jums?

2016 04 20


Atsakyti į šį klausimą ir dalyvauti „ARTech 2016“ konkurse kvietė Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) ir Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA. Konkursas buvo pristatomas kaip VGTU ir inžinerinės pramonės įmonių kvietimas 9-12 klasių mokiniams pažvelgti į inžineriją iš arčiau ir foto bei video pagalba perteikti savo įžvalgas apie tai, kas yra inžinerija, kokios jos galimybės ir perspektyvos.
Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų skyriaus komanda (SAP15/2 grupės apdailininkų specialybės mokinys Tadas Baltijus ir SSM15 grupės stalių specialybės mokinys Antanas Jurevičius), pristačiusi 3-jų nuotraukų seriją „Fotoaparato raida“.
Su inžinerija susiduriame kasdien. Viskas: nuo dantų šepetėlio iki išmaniųjų telefonų, nuo kompiuterių iki aukščiausių pastatų, greičiausių mašinų ir įspūdingiausių robotų, yra inžinerija ar jos rezultatai. Ieškodami idėjų, siekdami pamatyti inžineriją iš vidaus ir užfiksuoti jos produktus, veiklą, galimybes, pažangą, inovacijas bei kūrybiškumą, mokiniai lankėsi UAB „Artilux Baltija“ ir „Frilux“. Nuvykę į VšĮ „Išmanioji mokykla“, Tadas ir Antanas sužinojo, kaip kurti, naudojantis išmaniųjų technologijų įrankiais –3D spausdintuvu, skeneriu ar OculusRift akiniais.
Balandžio 18 dieną paskelbti konkurso finalininkai. Nors į finalą nepatekome, dėkojame visiems balsavusiems.
Mokinius dalyvauti konkurse paskatino ir į įmones lydėjo profesijos mokytoja Vilma Raupytė.
 

!Baner-VMokykla.png
issirink_profesija.jpg
saugi_mokykla.gif
MUKIS.gif