Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė pamoka

2016 03 03


Braižytojo ir kompiuterinės įrangos operatoriaus SBR15 grupės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Baldų projektavimas ir gamyba“ įmonėje UAB „Vibaltpega“.
Direktorius supažindino su įmonės istorija. Baldai gaminami nuo 1998 m. Ilgametė darbo patirtis leidžia klientams pasiūlyti platų baldų asortimentą. Įmonė gamina įvairius baldus kavinėms, barams, viešbučiams, biurams, parduotuvėms ir namams.
Visa įmonės produkcija projektuojama , gaminama ir montuojama patyrusių specialistų, todėl yra užtikrinamas greitas ir kokybiškas projektų įgyvendinimas. Gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir baldinė furnitūra užtikrina aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantį galutinį produktą. Vadybininkai, konstruktoriai, dizaineriai ir gamybos specialistų komanda yra visada pasirengusi pasiūlyti įdomių sprendimų, kad kliento idėjas paverstų realybe.
Mokiniai susipažino su baldų gamybos cechu ir naudojama technologine įranga. Darbuotojai pademonstravo CNC staklių galimybes, brėžinių pavyzdžius. Pabendravome su konstruktoriais. Džiaugiamės, kad tarp jų yra ir mūsų mokyklą baigusių bei įgijusių šią specialybę mokinių. Pakalbinome - jie patenkinti savo darbu. Direktorius pakvietė atlikti praktiką įmonėje du braižytojo ir kompiuterinės įrangos operatoriaus specialybės mokinius, todėl grįžome labai patenkinti pamoka įmonėje.
                                                       Mokytojai I.Urmonienė ir L.Briedis

!Baner-VMokykla.png
issirink_profesija.jpg
saugi_mokykla.gif
MUKIS.gif